Pole paintballowe "Góraszka"

 
Przedstawiamy nasze pełnowymiarowe pole paintballowe.
 
Pole znajduje się w miejscowości Góraszka ul. Adama Mickiewicza 89 na terenie firmy NOWA / Bikeman.
 

  

Przedstawiamy nasze pełnowymiarowe, profesjonalne pole paintballowe.

Obiekt zajmuje powierzchnię około 4000 m2, z czego 1900m2 jest przeznaczone na pole speedballowe. Pozostała część została przeznaczona na zaplecze, magazyn, duży obszar dla graczy, gości oraz duży parking na około 100 samochodów. Nawierzchnia to trawa naturalna, która jest regularnie przycinana, aby zapewnić graczom jak najlepszy komfort. Po każdym sezonie pole jest przenoszone w inną część obiektu, aby nawierzchnia była świeża, równa i właściwie przygotowana. Powierzchnia grywalna pola jest osłonięta 4-6 metrową specjalistyczną siatką paintballową, aby zapewnić bezpieczeństwo na polu jak i poza nim. Dysponujemy zestawem 50 balonów paintballowych.

EVENTY KOMERCYJNE dla grup min. 6 osób./dla firm

Organizujemy gry paintballowe dla grup minimum 6 osobowych. Zapewniamy specjalistyczne zaplecze paintballowe z możliwością wypożyczenia markerów komercyjnych typu Tippmann 98 oraz profesjonalnych markerów speedballowych. Na miejscu dostępny jest gaz-HP, bez limitu do wykorzystania, możliwość wypożyczenia masek, butli i innego sprzętu potrzebnego do gry. Ponadto na miejscu zawsze dostępna jest profesjonalna obsługa, niezbędne przeszkolenie z obsługi sprzętu oraz techniki strzelania. Dodatkowo zapewniamy catering w postaci grilla oraz napojów. Oferujemy także możliwość rozpalenia ogniska. Na miejscu dostępny jest także sprzęt audio z możliwością wykorzystania swojej muzyki.

Sparingi dla drużyn

Zapraszamy na zorganizowane sparingi dla drużyn paintballowych. Zapewniamy pełną obsługę pola, HP, możliwość zakupienia kuli na miejscu. Sparingi w sezonie organizowane są raz na 2 tygodnie i trwają cały weekend. Terminy sparingów zostaną ogłoszone przed rozpoczęciem sezonu na www.2easy.pl. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się wysyłając email pod adres goorashka@gmail.com.

Gracze indywidualni

Na treningi/sparingi zapraszamy także graczy indywidualnych, po wcześniejszym potwierdzeniu miejsc. Prosimy o kontakt drogą mailową, najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem.

Indywidualny Coaching

Oferujemy indywidualny coaching prowadzony przez naszych najlepszych graczy. Obecni oraz byli członkowie reprezentacji Polski w paintballu sportowym chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem! Zapraszamy na indywidualne szkolenia w zakresie techniki strzelania, strategii, poruszania się po polu. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt drogą mailową. W sezonie planujemy także zorganizowanie 2-dniowej kliniki paintballowej dla grup graczy. Więcej informacji już w krótce.